31 March 2015,Tuesday

Desteklemeler

Devlet Destekli projelerin ve kredilerinin yer aldığı destekleme sitesidir.

TÜBİTAK Nedir? TÜBİTAK Ne işe Yarar ?

Yazan admin 27 - Nisan - 2010

TÜBİTAK Nedir? TÜBİTAK Ne işe Yarar ? TÜBİTAK nasıl çalışır?  TÜBİTAK hakkınd aayrıntılı bilgileri sitemize aktardık buyrun  

TÜBİTAK

Progem Eğitim Danışmanlık deneyimli kadrosu ile KOBİ’ler için TÜBİTAK desteklerine yönelik projeler hazırlamaktadır. Şirketimiz bu kapsamda öncelikli olarak KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programı’na proje üretmektedir.

KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programı KOBİ’lere yeni bir ürün üretilmesi, mevcut bir ürünün geliştirilmesi, iyileştirilmesi, ürün kalitesi veya standardının yükseltilmesi veya maliyet düşürücü nitelikte yeni tekniklerin, yeni üretim teknolojilerinin geliştirilmesi konularında destek sağlamaktadır. Programın temel amacı firmalarda Ar-Ge kapsamına girebilecek projeleri hızlandırmak, bu sayede yenilikçilik (innovasyon) kültürünün oluşturulmasını sağlamaktır.

KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programı’nda proje bütçe sınırı 400.000 TL olarak belirlenmiştir ve %75’e oranında hibe desteği verilmektedir. Firmalar bu programa 2 defa başvuru hakkında sahiptir ve ortak olarak da başvuru yapabilirler.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (51 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -6 (from 10 votes)
Etiketler: , , , , , , , , ,

Facebookta Paylaş